Rozvolňování mimořádných opatření

Díky uvolňování různých opatření se nám také zlepšují tréninkové podmínky. Na stadionu je už možné nejen trénovat ve větších skupinách, ale i omezeně závodit. Na TR Z-KAS jsme vytvořili pracovní termínovou listinu na měsíc květen a částečně červen. Další období budeme plánovat až podle situace, která se neustále mění.

  V tomto zpravodaji bych vás všechny rád seznámil se současnými plány závodů ve Zlínském kraji.

  • Do 19. 5. zahájíme sezonu formou oddílových přeborů, například formou různých vícebojů, jako vrhačský nebo sprinterský trojboj. Záležet bude na rozhodnutí jednotlivých klubů/oddílů.
  • V týdnu 25. – 28. 5. 2020 jsou plánovány Krajské přebory na různých místech a v různých disciplínách pro dorost, juniory a vybrané starší žáky. Tyto závody budou uzavřeny jen pro závodníky Zlínského kraje. Společně se s pořadatelem vždy domluví start vybraných závodníků tak, aby byla vytvořena konkurence. Toto je příležitost pro všechny členy SCM otestovat svou formu v rámci našeho kraje.
  • 25. 5. – Valašské Meziříčí (výška, tyč, koule) v tyči bude umožněn start i závodníkům ze sousedních krajů.
  • 26. 5. – Otrokovice (200, 300 a 400 m překážek, dálka, trojskok)
  • 27. 5. – Zlín (100 a 110 m př., 400, 800 a 1500 m, výška)
  • 28. 5. – Uh. Hradiště (všechny vrhačské disciplíny)

A červen?

  1. 6. uspořádáme v celém kraji akci ČAS „Spolu na startu“.

Dále pak:

Veškeré závody budou pořádány jako Oddílové nebo Krajské přebory. KP budou vypsány pro kategorie dorostu, juniorů a dospělých, účastnit se ale mohou i kvalitní starší žáci, vždy do povoleného počtu sportujících na sportovišti.

Všichni budou poučeni, za jakých stávajících podmínek se závody můžou pořádat.

Po proběhnutí závodů v týdnu od 25. do 28. 5. vše vyhodnotíme a uděláme plán na další období, které budeme moci obsáhnout.

Napsat komentář